Subscribe Now

Trending News

Auto do ślubu

Auto do ślubu

Sprawdź najlepsze firmy z kategorii auta do ślubu w naszym katalogu. Znajdziesz tu między innymi samochody retro, samochody klasyczne, samochody nowoczesne, samochody sportowe, limuzyny, cabrio oraz inne, które zrobią ogromne wrażenie na gościach weselnych!

[directorist_all_listing category=’Auto do ślubu’]

Pozostałe kategorie w naszym katalogu

Brakuje Twojej oferty w kategorii auta do ślubu? Nie czekaj! Dołącz do naszego portalu, dodaj swoją ofertę i zwiększ zainteresowanie klientów już teraz!

Samochody na wynajem do ślubu

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, i tak też jest w przypadku przyszłych nowożeńców udających się na ślub. To właśnie przed samą ceremonią wszyscy goście po raz pierwszy ujrzą piękną parę młodą, podczas wysiadania z samochodu, tuż przed samym kościołem lub urzędem stanu cywilnego. Tak więc w tym wypadku wybór zdecydowanie nie może być przypadkowy, gdyż pojazd jakim przybędą narzeczeni z pewnością zapadnie w pamięci nie jednej osoby.

Jakie auto wybrać do ślubu?

Przeglądając oferty dostępnych samochodów ślubnych, warto rozpocząć od wyboru pojazdu który najbardziej odpowiada nam pod względem wizualnym. Niezwykle istotne bowiem jest, aby każdy element w tym wyjątkowym dniu był spójny i pasował do motywu przewodniego wesela. Tak więc podczas wyboru auta ślubnego, na początku warto rozważyć czy wolimy samochód klasyczny, samochód w stylu retro, samochód sportowy, limuzynę, cabrio czy może zupełnie inny rodzaj transportu, taki jak bryczka! Kolejnym elementem jest kwestia budżetu, i w tym wypadku warto zaznaczyć że wynajem luksusowego samochodu do ślubu może kosztować nawet kilka tysięcy złotych, dlatego dobrym pomysłem jest ustalenie wcześniej kwoty którą możemy przeznaczyć na to przedsięwzięcie.

Ile kosztuje samochód do ślubu?

Wszystko zależy od wybranej oferty. Cennik waha się od 500 do nawet 15 000 zł, a kwota zależy od klasy pojazdu, popularności oraz ekskluzywności danego modelu, oraz ilości kilometrów które musi pokonać. Oczywiście są to bardzo rozległe widełki, dlatego najlepiej przyjąć że średnia stawka to około 1200-2000 zł za wynajem auta do ślubu w naszym kraju. Jeżeli organizujemy ślub i wesele w innym dniu niż sobota, warto pytać o zniżki, gdyż stawki powinny być nieco niższe. To samo dotyczy ceremonii oraz przyjęcia weselnego organizowanego poza sezonem.

Najciekawsze auta do ślubu

Możliwości jest naprawdę wiele! Poczynając od przepięknych aut w stylu retro, przez samochody uznawane za klasyki, samochody nowoczesne, samochody sportowe, ekskluzywne limuzyny, aż na cabrio kończąc. Oczywiście każdy z pojazdów pasuje do innego wesela, dlatego auto warto dobrać do tematyczności swojego przyjęcia. Jeżeli jednak wciąż brakuje nam pomysłu na samochód do ślubu, warto wykorzystać inspiracje ślubne które dla Was redagujemy. Aby ułatwić wybór gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertami usługodawców w naszym katalogu ślubnym i weselnym.