Subscribe Now

Trending News

Barman na wesele

Barman na wesele

Sprawdź najlepszych barmanów na wesele w naszym katalogu. Znajdziesz tu między innymi pokazy barmańskie, mobilne drink bary, Prosecco Vany oraz inne, które zrobią ogromne wrażenie na gościach weselnych!

[directorist_all_listing category=’Barman na wesele’]

Pozostałe kategorie w naszym katalogu

Brakuje Twojej oferty w kategorii barman na wesele? Nie czekaj! Dołącz do naszego portalu, dodaj swoją ofertę i zwiększ zainteresowanie klientów już teraz!

Co oferuje barman na wesele?

Wiele osób sądzi że wynajęcie barmana na wesele to po prostu dodatkowy alkohol zmieszany z napojami. Nic bardziej mylnego! Profesja barmańska to swego rodzaju sztuka, która z pewnością przypadnie do gustu większości gości! W ofercie barmanów na wesele oprócz klasycznych drinków, znajdziemy między innymi niezwykle efektowne pokazy barmańskie, specjalnie zaaranżowane drink bary, a w przypadku przyjęć w plenerze, także mobilne bary które można zaadaptować w dowolnie wybranym miejscu. Co więcej profesjonalni barmani oprócz samego alkoholu, proponują również napoje bezalkoholowe co z pewnością przypadnie do gustu młodszym gościom lub osobom niepijącym.

Ile kosztuje wynajęcie barmana na wesele?

Wszystko zależy od wybranej oferty. Cennik waha się od 500 do nawet 10 000 złotych, a konkretna kwota jest uzależniona od ilości usług którą wybiorą narzeczeni. W tym wypadku ogromny wpływ na cenę mają również takie elementy jak doświadczenie firmy barmańskiej, rozpoznawalność, renoma oraz jakość napojów które zaoferują gościom. Oczywiście takie efekty jak pokazy barmańskie mogą nieco podbić stawkę, choć warto zaznaczyć że niektóre firmy wliczają takie usługi w cenę. Jeżeli decydujemy się na wynajęcie barmana, warto wcześniej doprecyzować ilość osób która pojawi się na przyjęciu, gdyż zakłada się że jeden barman może obsłużyć od 50 do 70 gości. Tak więc w przypadku liczniejszego wesela, niezbędne będzie wynajęcie dodatkowego profesjonalisty. Jeżeli organizujemy ślub i wesele w innym dniu niż sobota, spytajmy o zniżki, ponieważ stawki powinny być nieco niższe. To samo dotyczy ceremonii oraz przyjęcia weselnego organizowanego poza sezonem.

Czy warto skorzystać z usług barmana na wesele?

Jeżeli jesteśmy przekonani że nasi goście chcą czegoś więcej niż klasycznej wódki, a przy tym chcemy zapewnić im rozrywkę na wyższym poziomie – skorzystanie z usług barmana na wesele będzie jak najbardziej wskazany! Jeżeli jednak wciąż brakuje nam pomysłu na kolejne urozmaicenia zabawy, warto wykorzystać inspiracje ślubne które dla Was redagujemy. Aby ułatwić wybór gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertami usługodawców w naszym katalogu ślubnym i weselnym.