Subscribe Now

Trending News

Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne

Sprawdź najlepsze firmy oferujące dekoracje ślubne w naszym katalogu. Znajdziesz tu między innymi dekoracje kościoła, dekoracje samochodów do ślubu, dekoracje stołów weselnych oraz inne które z pewnością zachwycą przybyłych gości!

[directorist_all_listing category=’Dekoracje ślubne’]

Pozostałe kategorie w naszym katalogu

Brakuje Twojej oferty w kategorii dekoracji ślubnych? Nie czekaj! Dołącz do naszego portalu, dodaj swoją ofertę i zwiększ zainteresowanie klientów już teraz!

Które dekoracje ślubne i weselne wybrać?

Wybór dekoracji ślubnych i weselnych nie należy do najprostszych – wszak każda świątynia i miejsce w którym organizujemy wymarzone przyjęcie, różni się od innych. Jest to jednak dzień, w którym nawet najskromniejszy ślub i wesele warto wzbogacić choć delikatnymi ozdobami. Wbrew pozorom, wybrane dekoracje nie muszą być wystawne i kosztowne by zachwycały innych, najważniejsze bowiem jest dopasowanie ich do wybranej przestrzeni. Dobrym pomysłem jest dobranie ich do własnych charakterów, ulubionych stylów oraz wkomponowanie ich do całej oprawy wydarzenia. Pamiętajmy więc o spójności, tak aby dekoracje ślubne współgrały z dekoracjami weselnymi, oraz aby nawiązywały stylistycznie do strojów pary młodej, papeterii oraz wybranego miejsca. Podczas poszukiwania pomysłów warto skorzystać z rad które opisujemy w dziale inspiracji ślubnych. Ile zatem kosztują takie ozdoby?

Ile kosztują dekoracje ślubne i weselne?

Wbrew obiegowym opiniom, dekoracje ślubne i weselne wcale nie muszą być drogie. Ceny są bardzo zróżnicowane, a ostateczna kwota jest zależna od wielu różnych elementów. W grę wchodzi wielkość przestrzeni do dekoracji, rodzaj i ilość zamawianych ozdób oraz cena usługi florystów i transportu. Jeżeli chodzi o dokładniejsze kwoty to dekoracje ślubne kościoła zaczynają się od 500 zł, a w przypadku większych świątyń i bardziej wystawnych ozdób mogą sięgać aż 3000 zł. Dekoracje weselne czyli miejsca w którym urządzamy przyjęcie to koszt od 800 zł do 5000 zł, natomiast w przypadku dekoracji ślubnych samochodu musimy liczyć się z wydatkiem od 100 do 600 zł. Jeżeli jednak takie kwoty są zbyt wygórowane, warto zapoznać się z naszymi poradami w jaki sposób obniżyć koszty ślubu i wesela. Aby ułatwić wybór firmy oferującej dekoracje ślubne, gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertami usługodawców w naszym katalogu ślubnym i weselnym, w którym bez trudu można porównać ceny oraz opinie klientów.