Subscribe Now

Trending News

DJ na wesele

DJ na wesele

Sprawdź najlepszych DJ na wesele w naszym katalogu! Znajdziesz tu między innymi DJ weselnych, osoby oferujące prowadzenie imprez weselnych, konferansjerów, wodzirejów, ciężki dym, oraz innych, którzy zapewnią doskonałą zabawę na Twoim weselu!

[directorist_all_listing category=’DJ na wesele’]

Pozostałe kategorie w naszym katalogu

Brakuje Twojej oferty w kategorii DJ na wesele? Nie czekaj! Dołącz do naszego portalu, dodaj swoją ofertę i zwiększ zainteresowanie klientów już teraz!

DJ i wodzirej na wesele

Wśród wielu osób utarło się przekonanie, że DJ na wesele to osoba która stoi i puszcza piosenki. Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach DJ-e specjalizujący się w obsłudze imprez okolicznościowych, takich jak wesela czy rodzinne przyjęcia, muszą umieć prowadzić zabawę oraz porwać tłum do tańca. W końcu każde przyjęcie jest inne i wymaga zupełnie innego podejścia. Współczesny DJ to już nie tylko osoba która oferuje muzykę, ale również wodzirej i konferansjer w jednym. To właśnie od niego zależy czy goście weselni spędzą tę noc tańcząc i bawiąc się za wszystkie czasy, czy siedząc przy stołach. Ile więc kosztuje taka przyjemność? Ile musimy zapłacić za wynajęcie DJ-a na wesele?

Ile kosztuje DJ na wesele i wodzirej?

Tak jak w przypadku innych usług z branży ślubnej, wynajęcie DJ-a na wesele może kosztować zarówno 1000 jak i 8000 zł. Konkretna kwota jest uzależniona od doświadczenia i renomy DJ-a oraz okresu w którym chcemy skorzystać z jego usług. Jeżeli organizujemy ślub i wesele w szczycie sezonu, czyli w lecie, musimy liczyć się z większymi kosztami. Kwotę może powiększyć również ilość wynajętych usługodawców, w końcu jeżeli wynajmiemy samego DJ-a cena będzie niższa niż w przypadku DJ-a, wokalisty oraz wodzireja. Warto również wspomnieć że jeżeli planujemy wynająć DJ-a nie tylko na wesele ale i poprawiny, musimy liczyć się z dodatkowym kosztem rozpoczynającym się od 500 do 5000 zł. Warto łączyć te usługi w jedną ofertę i zamawiając je u jednej firmy, negocjować rabat. Jeżeli jednak chcemy dowiedzieć się więcej na temat ich pracy, warto odwiedzić nasze inspiracje ślubne które dla Was redagujemy. Aby ułatwić wybór gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertami usługodawców w naszym katalogu ślubnym i weselnym.