Lato to idealny moment na to, aby zadbać o siebie , a także unowocześnić garderobę. Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni coraz większą uwagę przywiązują do tego, aby mieć zawsze gotowe stylizacje – na każdą okazję, zarówno na firmowe spotkanie, jak również na prywatne spotkanie. Co będzie modne w 2022 roku?

Posiadanie odpowiednio wyposażonej garderoby jest niezwykle istotne i sprawia, że będziemy mieli przygotowane stylizacje na każdą okazję, nie tylko na tę, która jest zaplanowana, ale również na te, które pojawiają się spontanicznie.

Męska garderoba przede wszystkim nie musi być nudna. Warto postawić na różnorodność kolorystyczną, jak również pod względem fasonu.

Jak powinna wyglądać męska garderoba?

Lato to świetny moment na odświeżenie garderoby oraz nadania jej nowego wymiaru. Bardzo dobrym rozwiązaniem są oczywiście ubrania, które będą przewiewne, zapewnią skuteczne odprowadzanie potu, a jednocześnie wykonane z materiałów, które są miłe dla ciała.

Jakie powinny być letnie stylizacje? Przede wszystkim kolorowe. Projektanci zdecydowanie polecają, aby cieszyć się latem, piękną pogodą. Im bardziej wygodne i kolorowe stylizacje, tym lepiej, tym bardziej pozytywnie jesteśmy postrzegani przez innych.

Warto:

– powiedzieć stop czerni oraz szarości,
– zdecydowanie akcentować różnorodność kolorystyczną: zieleń, fiolet, żółć, róż,
– postawić na bogate wzornictwo: mieszanie krat, pasków, kwiatów,
– stosować bezrękawniki,

Coraz większą popularnością cieszy się również oversize, czyli ubrania, które sprawiają, że mężczyzna wygląda na zdecydowanie większego, niż jest w rzeczywistości.

Gdzie kupić męskie ubrania?

Tu oczywiście mamy bardzo dużą paletę możliwości i praktycznie możemy kupować ubrania w różnorodnych miejscach. Po pierwsze ogromną popularnością wciąż cieszą się popularne sieciówki. Kupowanie w nich jest praktyczne, wygodne, mamy do czynienia z różnorodnymi kolekcjami, więc w zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla mężczyzn, którzy oczywiście wolą coś innego i bardziej indywidualnego pozostaje na przykład zamawianie odzieży bezpośrednio w zakładzie krawieckim. To właśnie tam będziemy mieli możliwość, aby zamówić to, co najbardziej nas interesuje, co jest bardzo dobrze dopasowane do potrzeb, do rozmiarów, które mamy.

Kolejną alternatywą, która pozwala na uzupełnienie męskiej garderoby są oczywiście second-handy. Zakupy możemy również robić na popularnych portalach, jak Vinted, Olx czy Allegro.